Degvielas uzpildes stacijas

 

Latvijā ir ap 600 uzpildes stacijām, kas salīdzinājumā ar Rietumeiropas valstīm ir daudz gan atrašanās vietas, gan iedzīvotāju skaita ziņā. 

Virknē uzpildes staciju var iegādāties gan benzīnu E95 un E98, gan dīzeļdegvielu, gan autogāzi. Daļa uzpildes staciju ir automātiskās uzpildes stacijas, kurās var iegādāties tikai benzīnu un dīzeļdegvielu.

Atsevišķas degvielas uzpildes stacijas sāktas aprīkot arī ar ātrās uzlādes elektrostacijām, tā tiecoties pielāgoties Eiropas jaunākajām tendencēm attīstīt elektromobiļu tirgu un atbilstošu infrastruktūru.

 

Ar degvielas uzpildes staciju atrašanās vietām var iepazīties LDTA biedru mājas lapās, kas ir atrodamas sadaļā Biedri.


Dažādi pakalpojumi

 

Atbilstoši mūsdienu straujam ritmam virknē degvielas uzpildes staciju papildus degvielas iegādei tiek sniegti dažādi pakalpojumi:

  • ātrā ēdināšana – autobraucējiem ātri un ērti ir iespēja nobaudīt dažādus ēdienus un dzērienus – gan karstos, gan aukstos;
  • automašīnu automātiskās mazgātavas – autobraucējiem tiek nodrošināta iespēja nomazgāt automašīnu automātiskajā mazgātavā;
  • apdrošināšana, sūkņi ar ātrā maksājuma iespēju, autostāvvietas, motoreļļas, pasta sūtījumu saņemšana u.c. pakalpojumi.

Ar degvielas uzpildes staciju piedāvāto pakalpojumu klāstu var iepazīties LDTA biedru mājas lapās, kas ir atrodamas sadaļā Biedri.