Biedri


SIA „ASTARTE-NAFTA” – Latvijas nacionālais degvielas tirgotājs ar 100% Latvijas kapitālu, kā arī viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Zemgalē. ASTARTE-NAFTA degvielas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības jomā strādā kopš 1991. ASTARTE-NAFTA tīklā ir 29 pilna servisa degvielas uzpildes stacijas (DUS) visā Latvijā. Uzņēmumā nodarbināti 290 darbinieki.

Mūsu pamatvērtības ir kvalitatīva degviela  un pakalpojumi. Vienmēr cenšamies izprast mūsu klientu vēlmes, lai spētu ātri un efektīvi tās ieviest mūsu degvielas uzpildes stacijās.


+371 63020006 birojs@astarte.lv
Brīvības iela 60, Dobele, Dobeles novads, LV-3701

SIA “Circle K Latvia” (iepriekš Statoil) ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā ar vairāk nekā 80 tirdzniecības vietām.

SIA “Circle K Latvia” piedāvā augstākās kvalitātes degvielu – miles. Tā nodrošina lielāku degvielas ekonomiju, novērš nosēdumu uzkrāšanos automobiļa dzinējā, palīdz sadedzināt degvielu efektīvāk un ļauj aizbraukt par 3% tālāk. Tāpat degvielas uzpildes staciju veikalos pieejams plašs dažādu preču sortiments, tostarp, Circle K privātās preču zīmes produkti, kā arī citi pakalpojumi – automazgāšanas un pasta sūtījumu saņemšana.

Circle K ir viens no Kanādas uzņēmuma Alimentation Couche-Tard zīmoliem, kas nodrošina kvalitatīvus produktus un izcilu apkalpošanu. Uzņēmums pārstāvēts vairāk nekā 20 pasaules valstīs kopumā ar 15 tūkstošiem ērtas iepirkšanās veikaliem un degvielas uzpildes stacijām, kurās strādā 100 tūkstoši aizrautīgu mazumtirdzniecības darbinieku. Ik dienu Circle K veikalos un degvielas uzpildes stacijās tiek apkalpoti miljoniem cilvēku visā pasaulē.


SIA “Latvijas propāna gāze” ir lielākais un stabilākais sašķidrinātās naftas gāzes (SNG) operators Latvijas tirgū, kas aptver visus SNG segmentus Latvijā: autogāze, gāze balonos, kurināmā gāze, gāze ražošanai un tranzīta pakalpojumi.

Kompānijai pieder lielākā SNG uzglabāšanas krātuve Baltijas valstīs. Reģionālie termināli Rīgā, Valmierā, Daugavpilī un Ventspilī nodrošina nepārtrauktu gāzes piegādi.

SIA “Latvijas propāna gāze” pastāvīgi pilnveido vadības sistēmas, lai apmierinātu pieaugošās prasības attiecībā uz produktu kvalitāti un vides aizsardzību.
Uzņēmums izmanto integrētu vadības sistēmu, kas atbilst ISO 9001 un ISO 14001 prasībām, lai nodrošinātu ilgtspējīgu attīstību konkurētspējīgā un mainīgā tirgū.


+371 67 815 025 lpg@lpg.lv
Kurzemes prospekts 19, Rīga, LV-1067

SIA “Neste Latvija” ir Somijas korporācijas “Neste” meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā kopš 1990. gada. SIA “Neste Latvija” ir vadošais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls valstī un ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 71 stacija visā valstī. Vairāk: www.neste.lv

“Neste” ir Somijas vadošais naftas pārstrādes un atjaunojamo resursu pārstrādes uzņēmums, kura darbība ir vērsta uz augstākās kvalitātes degvielas produktu ar samazinātu emisiju daudzumu ražošanu un tirdzniecību, kā arī industriālo produktu ražošanu, kas tiek izstrādāti saskaņā ar pasaules līmeņa pētījumiem. “Neste” ir līderis pasaulē atjaunojamās dīzeļdegvielas ražošanā ar ražošanas jaudu vairāk nekā 2 miljoni tonnu degvielas gadā. “Neste” ir arī lielākais uzņēmums pasaulē, kas specializējas degvielas ražošanā no atkritumiem un rūpniecībā izmantoto izejvielu atlikumiem. “Neste” uz ilgtspēju vērstā darbība ir atzinīgi novērtēta “Dow Jones” pasaules ilgtspējības indeksā, un uzņēmums 2017. gadā ir atzīts par  2. ilgtspējīgāko uzņēmumu pasaulē. “Neste” ieņēmumi 2017. gadā bija 13 miljardi eiro, un uzņēmums tiek kotēts Somijas biržā. Ap 5 000 “Neste” darbinieku ikdienā strādā, lai nodrošinātu tīrāku satiksmi, ilgtspējīgāku resursu izmantošanu un labāku dzīves kvalitāti. Vairāk informācijas: www.neste.com


SIA “ORLEN Latvija” ir Lietuvas naftas pārstrādes uzņēmuma ORLEN Lietuva pārstāvniecība Latvijā un ir atbildīga par naftas produktu realizāciju Latvijas teritorijā.

ORLEN Lietuva vienīgais akcionārs ir Polijas naftas koncerns Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A., kas ir Austrum- un Centrāleiropas līderis naftas pārstrādē.

SIA “ORLEN Latvija” ir dibināta 2003. gadā un kopš dibināšanas brīža ir ieņēmusi nozīmīgu lomu naftas produktu piegādē Latvijas tirgum un Latvijas tautsaimniecībā kopumā. Uzņēmums veic benzīnu un dīzeļdegvielas piegādi licencētiem vairumtirgotājiem, degvielas uzpildes stacijām un lauksaimniekiem, veicot tiešās piegādes no naftas pārstrādes rūpnīcas Mažeiķos (Lietuva), kā arī no naftas bāzēm Latvijā – Olainē, Rēzeknē, Valmierā, Cēsīs, un Saldū.

Uzņēmums piedāvā arī citus naftas produktus:

  • aviācijas degvielu JET A-1
  • mazutu
  • auto un apkures gāzi (LPG)
  • bitumenu

+371 67 103 300 zinas@orlen.lv
Miera iela 2-3, Rīga, LV-1001

SIA “Rohe Latvijā” ir Tokheim Service Group S.A.S.  meitas uzņēmums Latvijā, dibināts 1996. gadā. Tā galvenie darbības virzieni ir degvielas uzpildes staciju būvniecība, tehnoloģisko iekārtu piegāde, uzstādīšana un apkope.

Tokheim Service Group S.A.S galvenā mītne atrodas Parīzē un tas ir viens no vadošajiem degvielas uzpildes sūkņu un servisa pakalpojumu sniedzējiem degvielas uzpildes stacijām Eiropā.

SIA “Rohe Latvijā” misija – piegādāt labāko produkciju kā naftas industrijai – degvielas uzpildes stacijām, tā arī  citiem uzņēmumiem, veidojot un ekspluatējot tās inovatīvi, efektīvi un videi draudzīgi.


+371 67725890 rohe@rohe.lv
Krasta iela 103, Rīga, LV-1019

AS ”VIADA Baltija” ir jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators Latvijā.
AS ”VIADA Baltija” šobrīd apkalpo un attīsta 70 degvielas mazumtirdzniecības vietas Latvijā, tajā skaitā pilna servisa stacijas, kā arī automatizētās degvielas uzpildes stacijas.

“Viada Baltija” mērķis ir radīt ērtu un klientiem pievilcīgu vietu, kurā tiek nodrošināts ātrs un kvalitatīvs serviss.

Mēs vēlamies pateikt klientiem, ka ir izdevīgi apstāties  “VIADA” DUS. Te ir pieejama labas kvalitātes degviela, gardas uzkodas un ļoti kvalitatīvs klientu serviss.